O nas

Od dzieciństwa w moim życiu były obecne zwierzęta. Już wtedy związana z Nimi praca była moim marzeniem.
W marcu 2020 roku ukończyłam Policealną Szkołę Kreator we Wrocławiu o kierunku Technik Weterynarii. Od kilku lat pomagam jako asystent /technik weterynarii /opiekun zwierząt w Przychodni Weterynaryjnej.
Od 2016 roku jestem aktywnym Groomerem.
Z wielką pasją zajmuję się strzyżeniem i pielęgnacją psów , kotów a czasem też innymi zwierzętami domowymi.

Moje pierwsze doświadczenia w dziedzinie psychologii zwierząt były związane z jamniczką Chicą, która cierpiała na lęk separacyjny. Praca z Nią w prowadzonej przez Katarzynę Misiudę Szkole dla Wyjątkowych Właścicieli Psów w Kielcach zakończyła się spektakularnym sukcesem, który dał mi wiele radości i skłonił mnie do podjęcia szkolenia behawiorysty. Certyfikat otrzymałam we wrześniu 2013 roku w Warszawie.
Miłość do zwierząt skłoniła mnie również do podjęcia studiów biologicznych magisterskich, które skończyłam w 2009 roku. Ukończyłam ponadto chemię, uzyskując tytuł licencjata w 2008 roku.
Naszym celem jest dzielenie się wiedzą I doświadczeniem oraz zapewnienie wszystkim Właścicielom Czworonogów profesjonalnych usług , porad I produktów. A przyszłym Właścicielom szczeniąt z Hodowli Daisys Heart FCI wiele radości z posiadania zdrowego I wspaniałego przyjaciela.

Wszystko czego potrzebujesz dla swego pupila

Artykuły Pielęgnacyjne

shampoo bottle on white background

Kosmetyki

Dog in bow tie

Kokardki I gumki

Red leash

Smycze/szelki/ obroże

dog bed in studio

Legowiska

Dry kibble dog food.

Karmy dla Zwierząt

Cute dog in pink.

Ubranka

Red pet collar isolated on white background

Akcesoria

toy for dog

Zabawki