Usługi dla zwierząt

Usługi pielęgnacyjne

Pupilowi nie wystarczy pełna miska i spacery, potrzebuje także zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak: kąpiele, wyczesywanie, pielęgnacja oczu/uszu, obcinanie pazurków. Wszystkie te zabiegi mają na celu zapewnienie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Strzyżenie I trymowanie

Zdrowa sierść to nie tylko estetyczny wygląd, ale też i zdrowie. Regularna pielęgnacja sierści poprzez strzyżenie czy trymowanie pomoże utrzymać włos we właściwej kondycji. Strzyżenie wykonujemy według wzorca FCI lub zgodnie z preferencją właściciela.

Konsultacje behawioralne

Problemy wychowawcze, adaptacyjne czy inne zaburzenia zachowania potrafią być bardzo uciążliwe, nie tylko dla właściciela, ale także dla otoczenia. Nie czekaj aż problem zacznie narastać – umów się na konsultację.

Szkolenia indywidualne
i grupowe

Są to zajęcia mające na celu rozwiązać problem behawioralny u pupila. Podczas szkoleń pracujemy nad zmianą zachowania i właściwą komunikacją, dzięki której przywracamy radość z obcowania z czworonożnym przyjacielem .

Bezinwazyjne, ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego

Od zdrowych zębów zależy w dużej mierze kondycja zwierzaka. Czyszczenie zębów ultradźwiękową szczoteczką jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy chcą zadbać o zdrowe uzębienie ich pupili, ale nie chcą poddać ich narkozie.

Wszystko czego potrzebujesz dla swego pupila

Artykuły Pielęgnacyjne

shampoo bottle on white background

Kosmetyki

Dog in bow tie

Kokardki I gumki

Red leash

Smycze/szelki/ obroże

dog bed in studio

Legowiska

Dry kibble dog food.

Karmy dla Zwierząt

Cute dog in pink.

Ubranka

Red pet collar isolated on white background

Akcesoria

toy for dog

Zabawki